Nazywam się Marcin Ciołek i prowadzę własną firmę fotograficzną Colorrange. Posiadam szeroką ofertę. W zakres świadczonych przeze mnie usług wchodzi fotografia ślubna. Przygotowuję filmy oraz wykonuję reportaże ślubne z przygotowań, przyjęć plenerowych, jak i ceremonii. Zajmuję się również sesjami narzeczeńskimi.Ponadto przedmiotem mojej działalności jest:

  • fotografia rozrywkowa

  • fotografia sportowa

  • fotografia eventowa

  • fotografia krajobrazowa

W zakres moich zainteresowań wchodzi też fotografia miejska. Wykonuje reportaże i panoramy miasta. Robię zdjęcia parków, ogrodów, ulic, mostów, a także budynków i zabytków. Oprócz tego przyjmuję zlecenia dotyczące fotografii portretowej. Jestem specjalistą w tej kwestii. Moje zdjęcia oddają charakter i emocje fotografowanej osoby. Uzupełnieniem mojej oferty jest grafika i fotomanipulacje.

   

Przedsiębiorstwo Colorrange ma siedzibę w Nowym Targu. Właścicielem jest Marcin Ciołek. Działam jako firma fotograficzna.W ramach fotografii ślubnej wykonujemy:

  • reportaże z przygotowań
  • reportaże z przyjęć plenerowych
  • reportaże z ceremonii ślubnej
  • sesje narzeczeńskie
  • videofilmowanie

  Nasza oferta zawiera fotografię portretową, rozrywkową i sportową. Zajmujemy się również fotografią eventową. Robimy zdjęcia z wydarzeń artystycznych, konferencji oraz spotkań teatralnych i filmowych. Uwieczniamy festiwale i koncerty. Poza tym trudnimy się fotografią krajobrazową. Robimy przepięknie zdjęcia okolic, które zapierają dech w piersiach. Oprócz tego wykonujemy zdjęcia miasta. Fotografujemy miejsca i obiekty, parki, ogrody, ulicy, a także budynki i zabytki. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również grafika i fotomanipulacje.Naszym znakiem rozpoznawczym jest profesjonalizm. Jesteśmy staranni i fachowi. Do każdego klienta podchodzimy z należytym zaangażowaniem. Mamy atrakcyjne ceny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 Retusz i postprodukcja zdjęć.Wszystkie moje zdjęcia poddawane są selekcji i profesjonalnej postprodukcji. Zawsze proponuję wybór ujęć do dalszej obróbki aby wasze zdjęcia były jeszcze lepsze. 

 

 

 

  Autorska metoda profesjonalnej postprodukcji zdjęć to część procesu fotograficznego, najważniejszą jest jednak doświadczenie, które zdobywamy z każdym nowym projektem. Korzystam z profesjonalnych monitorów i kalibratora, oraz do sprawnej korekcji wykorzystuję tablet graficzny.